Family Office

Consolidated portfolio & reporting

Portfolio

30 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
30
assets in view
Stake NAV
305.84M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
35.04M SAR
from transactions
Capital Gain
+772.9%
270.80M SAR

Drill-down

2 types
Gain
TYPEReal Estate
29
299.75M SAR
98.0%
+755.5%
BUCKETInvestment
15
165.16M SAR
55.1%
+371.4%
BUCKETPrivate
9
134.59M SAR
44.9%
BUCKETRelatives
5
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - Global
2
0 SAR
0.0%
SUBApartment
1
0 SAR
0.0%
SUBVilla
1
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - KSA
3
0 SAR
0.0%
TYPEBusiness
1
6.09M SAR
2.0%
BUCKETInvestment
1
6.09M SAR
100.0%
CLASSInvestment Fund
1
6.09M SAR
100.0%
SUBPrivate Equity Fund
1
6.09M SAR
100.0%