Family Office

Consolidated portfolio & reporting

Portfolio

28 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
28
assets in view
Stake NAV
357.93M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
46.15M SAR
from transactions
Capital Gain
+675.6%
311.78M SAR

Drill-down

2 types
Gain
TYPEReal Estate
23
316.80M SAR
88.5%
+586.5%
BUCKETPrivate
8
151.39M SAR
47.8%
BUCKETInvestment
10
125.41M SAR
39.6%
+171.8%
BUCKETRelatives
5
40.00M SAR
12.6%
CLASSPrivate RE - Global
2
40.00M SAR
100.0%
SUBLand Plot
1
40.00M SAR
100.0%
SUBApartment
1
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - KSA
3
0 SAR
0.0%
TYPEBusiness
5
41.13M SAR
11.5%
BUCKETInvestment
5
41.13M SAR
100.0%
CLASSLegacy
3
27.00M SAR
65.6%
CLASSInvestment Fund
2
14.13M SAR
34.4%
SUBPrivate Credit
1
8.04M SAR
56.9%
SUBPrivate Equity Fund
1
6.09M SAR
43.1%