Family Office

Consolidated portfolio & reporting

Portfolio

26 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
26
assets in view
Stake NAV
321.81M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
44.29M SAR
from transactions
Capital Gain
+626.6%
277.52M SAR

Drill-down

2 types
Gain
TYPEBusiness
5
180.75M SAR
56.2%
+9535.3%
BUCKETInvestment
5
180.75M SAR
100.0%
+9535.3%
CLASSInvestment Fund
2
153.75M SAR
85.1%
+8096.0%
CLASSLegacy
3
27.00M SAR
14.9%
TYPEReal Estate
21
141.06M SAR
43.8%
+232.6%
BUCKETInvestment
8
76.47M SAR
54.2%
+80.3%
BUCKETPrivate
8
64.59M SAR
45.8%
BUCKETRelatives
5
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - KSA
3
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - Global
2
0 SAR
0.0%
SUBApartment
1
0 SAR
0.0%
SUBOffice Building
1
0 SAR
0.0%