Family Office

Consolidated portfolio & reporting

Portfolio

20 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
20
assets in view
Stake NAV
157.83M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
0 SAR
from transactions
Capital Gain
157.83M SAR

Drill-down

2 types
Gain
TYPEReal Estate
19
149.79M SAR
94.9%
BUCKETInvestment
8
85.20M SAR
56.9%
BUCKETPrivate
7
64.59M SAR
43.1%
BUCKETRelatives
4
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - Global
1
0 SAR
0.0%
SUBApartment
1
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - KSA
3
0 SAR
0.0%
TYPEBusiness
1
8.04M SAR
5.1%
BUCKETInvestment
1
8.04M SAR
100.0%
CLASSInvestment Fund
1
8.04M SAR
100.0%