Family Office

Consolidated portfolio & reporting

Portfolio

23 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
23
assets in view
Stake NAV
316.56M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
44.29M SAR
from transactions
Capital Gain
+614.8%
272.27M SAR

Drill-down

3 types
Gain
TYPEBusiness
1
142.50M SAR
45.0%
+7496.3%
BUCKETInvestment
1
142.50M SAR
100.0%
+7496.3%
CLASSInvestment Fund
1
142.50M SAR
100.0%
+7496.3%
SUBHedge Fund
1
142.50M SAR
100.0%
+7496.3%
TYPEReal Estate
21
141.06M SAR
44.6%
+232.6%
BUCKETInvestment
8
76.47M SAR
54.2%
+80.3%
BUCKETPrivate
8
64.59M SAR
45.8%
BUCKETRelatives
5
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - KSA
3
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - Global
2
0 SAR
0.0%
SUBApartment
1
0 SAR
0.0%
SUBOffice Building
1
0 SAR
0.0%
TYPECash & Cash Equivalents
1
33.00M SAR
10.4%