Portfolio
9 assets · NAV from latest valuations.
Holdings
9
assets in view
Stake NAV
98.22M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
42.41M SAR
from transactions
Capital Gain
+131.6%
55.81M SAR
Gain
›TYPEReal Estate998.22M SAR100.0%+131.6%
100.0%
›BUCKETInvestment998.22M SAR100.0%+131.6%
100.0%
›CLASSSAPO RE - Global556.30M SAR57.3%+731.2%
57.3%
›SUBApartment434.56M SAR61.4%+410.2%
61.4%
›SUBRetail121.75M SAR38.6%—
38.6%
›CLASSSAPO RE - KSA441.91M SAR42.7%+17.6%
42.7%
›SUBOffice Building238.56M SAR92.0%+10.8%
92.0%
›SUBApartment23.35M SAR8.0%+299.6%
8.0%