Portfolio
11 assets · NAV from latest valuations.
Holdings
11
assets in view
Stake NAV
267.91M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
48.02M SAR
from transactions
Capital Gain
+457.9%
219.88M SAR
Gain
›TYPEBusiness1142.50M SAR53.2%+7496.3%
53.2%
›BUCKETInvestment1142.50M SAR100.0%+7496.3%
100.0%
›CLASSInvestment Fund1142.50M SAR100.0%+7496.3%
100.0%
›SUBHedge Fund1142.50M SAR100.0%+7496.3%
100.0%
›TYPEReal Estate10125.41M SAR46.8%+171.8%
46.8%
›BUCKETInvestment10125.41M SAR100.0%+171.8%
100.0%
›CLASSSAPO RE - Global684.56M SAR67.4%+90.9%
67.4%
›SUBLand Plot250.00M SAR59.1%+33.3%
59.1%
›CLASSSAPO RE - KSA440.85M SAR32.6%+2100.4%
32.6%
›SUBLand Plot237.50M SAR91.8%+3584.7%
91.8%
›SUBApartment23.35M SAR8.2%+299.6%
8.2%