Portfolio
8 assets · NAV from latest valuations.
Holdings
8
assets in view
Stake NAV
188.45M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
9.49M SAR
from transactions
Capital Gain
+1886.2%
178.96M SAR
Gain
›TYPEBusiness2150.54M SAR79.9%+7924.9%
79.9%
›BUCKETInvestment2150.54M SAR100.0%+7924.9%
100.0%
›CLASSInvestment Fund2150.54M SAR100.0%+7924.9%
100.0%
›SUBHedge Fund1142.50M SAR94.7%+7496.3%
94.7%
›SUBPrivate Credit18.04M SAR5.3%—
5.3%
›TYPEReal Estate637.91M SAR20.1%+398.0%
20.1%
›BUCKETInvestment637.91M SAR100.0%+398.0%
100.0%
›CLASSSAPO RE - Global434.56M SAR91.2%+410.2%
91.2%
›CLASSSAPO RE - KSA23.35M SAR8.8%+299.6%
8.8%
›SUBApartment23.35M SAR100.0%+299.6%
100.0%