Family Office

Consolidated portfolio & reporting

Portfolio

16 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
16
assets in view
Stake NAV
497.54M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
37.52M SAR
from transactions
Capital Gain
+1226.1%
460.02M SAR

Drill-down

2 types
Gain
TYPEBusiness
9
385.79M SAR
77.5%
BUCKETInvestment
9
385.79M SAR
100.0%
TYPEReal Estate
7
111.75M SAR
22.5%
+197.8%
BUCKETInvestment
3
71.75M SAR
64.2%
+91.2%
CLASSSAPO RE - Global
3
71.75M SAR
100.0%
+91.2%
BUCKETRelatives
4
40.00M SAR
35.8%
CLASSPrivate RE - Global
4
40.00M SAR
100.0%
SUBLand Plot
1
40.00M SAR
100.0%
SUBVilla
1
0 SAR
0.0%
SUBApartment
1
0 SAR
0.0%
SUBOffice Building
1
0 SAR
0.0%