Portfolio
15 assets · NAV from latest valuations.
Holdings
15
assets in view
Stake NAV
166.91M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
46.00M SAR
from transactions
Capital Gain
+262.8%
120.91M SAR
Gain
›TYPEReal Estate15166.91M SAR100.0%+262.8%
100.0%
›BUCKETInvestment996.91M SAR58.1%+110.7%
58.1%
›CLASSSAPO RE - KSA996.91M SAR100.0%+110.7%
100.0%
›SUBVilla555.00M SAR56.8%+430.7%
56.8%
›SUBOffice Building238.56M SAR39.8%+10.8%
39.8%
›SUBApartment23.35M SAR3.5%+299.6%
3.5%
›BUCKETPrivate370.00M SAR41.9%—
41.9%
›CLASSPrivate RE - KSA370.00M SAR100.0%—
100.0%
›SUBVilla270.00M SAR100.0%—
100.0%
›SUBOffice Building10 SAR0.0%—
0.0%
›BUCKETRelatives30 SAR0.0%—
0.0%
›CLASSPrivate RE - KSA30 SAR0.0%—
0.0%