Portfolio

38 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
38
assets in view
Stake NAV
870.54M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
65.77M SAR
from transactions
Capital Gain
+1223.5%
804.77M SAR

Drill-down

2 types
Gain
TYPEBusiness
14
437.79M SAR
50.3%
+21789.5%
TYPEReal Estate
24
432.75M SAR
49.7%
+578.6%
BUCKETInvestment
16
270.95M SAR
62.6%
+324.9%
BUCKETPrivate
5
161.80M SAR
37.4%
CLASSPrivate RE - KSA
4
156.80M SAR
96.9%
CLASSPrivate RE - Global
1
5.00M SAR
3.1%
SUBApartment
1
5.00M SAR
100.0%
BUCKETRelatives
3
0 SAR
0.0%