Portfolio
11 assets · NAV from latest valuations.
Holdings
11
assets in view
Stake NAV
166.79M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
44.27M SAR
from transactions
Capital Gain
+276.7%
122.52M SAR
Gain
›TYPEReal Estate5104.79M SAR62.8%+136.7%
62.8%
›BUCKETInvestment5104.79M SAR100.0%+136.7%
100.0%
›CLASSSAPO RE - Global5104.79M SAR100.0%+136.7%
100.0%
›SUBLand Plot250.00M SAR47.7%+33.3%
47.7%
›SUBShopping Mall247.29M SAR45.1%—
45.1%
›SUBApartment17.50M SAR7.2%+11.1%
7.2%
›TYPEBusiness662.00M SAR37.2%—
37.2%
›BUCKETInvestment662.00M SAR100.0%—
100.0%
›CLASSLegacy662.00M SAR100.0%—
100.0%
›SUBIndustrial & Manufacturing360.00M SAR96.8%—
96.8%
›SUBPartnerships and Operational12.00M SAR3.2%—
3.2%
›SUBFamily Business20 SAR0.0%—
0.0%