Portfolio

24 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
24
assets in view
Stake NAV
478.21M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
94.54M SAR
from transactions
Capital Gain
+405.8%
383.68M SAR

Drill-down

3 types
Gain
TYPEReal Estate
19
396.21M SAR
82.9%
+319.1%
BUCKETInvestment
11
239.41M SAR
60.4%
+153.2%
BUCKETPrivate
4
156.80M SAR
39.6%
CLASSPrivate RE - KSA
4
156.80M SAR
100.0%
BUCKETRelatives
4
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - KSA
3
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - Global
1
0 SAR
0.0%
SUBApartment
1
0 SAR
0.0%
TYPECash & Cash Equivalents
2
52.00M SAR
10.9%
TYPEBusiness
3
30.00M SAR
6.3%
BUCKETInvestment
3
30.00M SAR
100.0%