Portfolio
13 assets · NAV from latest valuations.
Holdings
13
assets in view
Stake NAV
148.76M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
51.35M SAR
from transactions
Capital Gain
+189.7%
97.41M SAR
Gain
›TYPEReal Estate10118.76M SAR79.8%+131.3%
79.8%
›BUCKETInvestment896.81M SAR81.5%+88.5%
81.5%
›CLASSSAPO RE - Global896.81M SAR100.0%+88.5%
100.0%
›SUBLand Plot150.00M SAR51.6%+33.3%
51.6%
›SUBApartment434.56M SAR35.7%+410.2%
35.7%
›BUCKETPrivate221.95M SAR18.5%—
18.5%
›CLASSPrivate RE - Global221.95M SAR100.0%—
100.0%
›TYPEBusiness330.00M SAR20.2%—
20.2%
›BUCKETInvestment330.00M SAR100.0%—
100.0%
›CLASSLegacy330.00M SAR100.0%—
100.0%
›SUBIndustrial & Manufacturing330.00M SAR100.0%—
100.0%