Family Office

Consolidated portfolio & reporting

Portfolio

2 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
2
assets in view
Stake NAV
12.50M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
0 SAR
from transactions
Capital Gain
12.50M SAR

Drill-down

1 type
Gain
TYPEReal Estate
2
12.50M SAR
100.0%
BUCKETInvestment
1
7.50M SAR
60.0%
CLASSSAPO RE - Global
1
7.50M SAR
100.0%
SUBApartment
1
7.50M SAR
100.0%
BUCKETPrivate
1
5.00M SAR
40.0%
CLASSPrivate RE - Global
1
5.00M SAR
100.0%
SUBApartment
1
5.00M SAR
100.0%