Portfolio
16 assets · NAV from latest valuations.
Holdings
16
assets in view
Stake NAV
208.55M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
44.60M SAR
from transactions
Capital Gain
+367.6%
163.95M SAR
Gain
›TYPEReal Estate15198.55M SAR95.2%+345.2%
95.2%
›BUCKETInvestment10136.60M SAR68.8%+206.3%
68.8%
›CLASSSAPO RE - Global10136.60M SAR100.0%+206.3%
100.0%
›SUBLand Plot250.00M SAR36.6%+33.3%
36.6%
›SUBShopping Mall247.29M SAR34.6%—
34.6%
›SUBApartment327.06M SAR19.8%+135182.5%
19.8%
›BUCKETRelatives340.00M SAR20.1%—
20.1%
›CLASSPrivate RE - Global340.00M SAR100.0%—
100.0%
›SUBLand Plot140.00M SAR100.0%—
100.0%
›SUBVilla10 SAR0.0%—
0.0%
›SUBOffice Building10 SAR0.0%—
0.0%
›BUCKETPrivate221.95M SAR11.1%—
11.1%
›CLASSPrivate RE - Global221.95M SAR100.0%—
100.0%
›TYPEBusiness110.00M SAR4.8%—
4.8%
›BUCKETInvestment110.00M SAR100.0%—
100.0%
›CLASSLegacy110.00M SAR100.0%—
100.0%
›SUBIndustrial & Manufacturing110.00M SAR100.0%—
100.0%