Portfolio
16 assets · NAV from latest valuations.
Holdings
16
assets in view
Stake NAV
333.55M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
53.23M SAR
from transactions
Capital Gain
+526.6%
280.32M SAR
Gain
›TYPEReal Estate13171.05M SAR51.3%+233.1%
51.3%
›BUCKETInvestment10144.10M SAR84.2%+180.6%
84.2%
›CLASSSAPO RE - Global10144.10M SAR100.0%+180.6%
100.0%
›SUBLand Plot150.00M SAR34.7%+33.3%
34.7%
›SUBShopping Mall247.29M SAR32.8%—
32.8%
›SUBApartment434.56M SAR24.0%+410.2%
24.0%
›BUCKETPrivate326.95M SAR15.8%—
15.8%
›CLASSPrivate RE - Global326.95M SAR100.0%—
100.0%
›TYPEBusiness3162.50M SAR48.7%+8562.5%
48.7%
›BUCKETInvestment3162.50M SAR100.0%+8562.5%
100.0%
›CLASSInvestment Fund1142.50M SAR87.7%+7496.3%
87.7%
›SUBHedge Fund1142.50M SAR100.0%+7496.3%
100.0%
›CLASSLegacy220.00M SAR12.3%—
12.3%
›SUBIndustrial & Manufacturing220.00M SAR100.0%—
100.0%