Portfolio

23 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
23
assets in view
Stake NAV
265.50M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
57.02M SAR
from transactions
Capital Gain
+365.6%
208.48M SAR

Drill-down

2 types
Gain
TYPEReal Estate
18
229.41M SAR
86.4%
+302.3%
BUCKETInvestment
11
189.41M SAR
82.6%
+232.2%
BUCKETRelatives
7
40.00M SAR
17.4%
CLASSPrivate RE - Global
4
40.00M SAR
100.0%
SUBLand Plot
1
40.00M SAR
100.0%
SUBVilla
1
0 SAR
0.0%
SUBApartment
1
0 SAR
0.0%
SUBOffice Building
1
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - KSA
3
0 SAR
0.0%
TYPEBusiness
5
36.09M SAR
13.6%
BUCKETInvestment
5
36.09M SAR
100.0%
CLASSLegacy
3
30.00M SAR
83.1%
CLASSInvestment Fund
2
6.09M SAR
16.9%
SUBPrivate Equity Fund
1
6.09M SAR
100.0%
SUBCo-Investment Fund
1
0 SAR
0.0%