Family Office

Consolidated portfolio & reporting

Portfolio

4 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
4
assets in view
Stake NAV
27.50M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
0 SAR
from transactions
Capital Gain
27.50M SAR

Drill-down

2 types
Gain
TYPEBusiness
2
20.00M SAR
72.7%
BUCKETInvestment
2
20.00M SAR
100.0%
CLASSLegacy
2
20.00M SAR
100.0%
TYPEReal Estate
2
7.50M SAR
27.3%
BUCKETInvestment
2
7.50M SAR
100.0%
CLASSSAPO RE - Global
2
7.50M SAR
100.0%
SUBApartment
1
7.50M SAR
100.0%
SUBLand Plot
1
0 SAR
0.0%