Portfolio

31 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
31
assets in view
Stake NAV
545.85M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
94.54M SAR
from transactions
Capital Gain
+477.4%
451.31M SAR

Drill-down

3 types
Gain
TYPEReal Estate
27
473.85M SAR
86.8%
+401.2%
BUCKETInvestment
12
239.41M SAR
50.5%
+153.2%
BUCKETPrivate
8
194.44M SAR
41.0%
BUCKETRelatives
7
40.00M SAR
8.4%
CLASSPrivate RE - Global
4
40.00M SAR
100.0%
SUBLand Plot
1
40.00M SAR
100.0%
SUBVilla
1
0 SAR
0.0%
SUBApartment
1
0 SAR
0.0%
SUBOffice Building
1
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - KSA
3
0 SAR
0.0%
TYPECash & Cash Equivalents
2
52.00M SAR
9.5%
TYPEBusiness
2
20.00M SAR
3.7%
BUCKETInvestment
2
20.00M SAR
100.0%
CLASSLegacy
2
20.00M SAR
100.0%