Family Office

Consolidated portfolio & reporting

Portfolio

6 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
6
assets in view
Stake NAV
71.09M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
37.52M SAR
from transactions
Capital Gain
+89.5%
33.57M SAR

Drill-down

2 types
Gain
TYPEReal Estate
3
55.00M SAR
77.4%
+46.6%
BUCKETInvestment
1
50.00M SAR
90.9%
+33.3%
CLASSSAPO RE - Global
1
50.00M SAR
100.0%
+33.3%
SUBLand Plot
1
50.00M SAR
100.0%
+33.3%
BUCKETPrivate
1
5.00M SAR
9.1%
CLASSPrivate RE - Global
1
5.00M SAR
100.0%
SUBApartment
1
5.00M SAR
100.0%
BUCKETRelatives
1
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - Global
1
0 SAR
0.0%
SUBApartment
1
0 SAR
0.0%
TYPEBusiness
3
16.09M SAR
22.6%
BUCKETInvestment
3
16.09M SAR
100.0%
CLASSLegacy
1
10.00M SAR
62.2%
SUBIndustrial & Manufacturing
1
10.00M SAR
100.0%
CLASSInvestment Fund
2
6.09M SAR
37.8%
SUBPrivate Equity Fund
1
6.09M SAR
100.0%
SUBCo-Investment Fund
1
0 SAR
0.0%