Portfolio

32 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
32
assets in view
Stake NAV
631.97M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
65.98M SAR
from transactions
Capital Gain
+857.9%
566.00M SAR

Drill-down

3 types
Gain
TYPEReal Estate
26
407.47M SAR
64.5%
+535.7%
BUCKETInvestment
16
228.72M SAR
56.1%
+256.8%
BUCKETPrivate
6
178.75M SAR
43.9%
BUCKETRelatives
4
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - KSA
3
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - Global
1
0 SAR
0.0%
SUBApartment
1
0 SAR
0.0%
TYPEBusiness
4
172.50M SAR
27.3%
+9095.5%
BUCKETInvestment
4
172.50M SAR
100.0%
+9095.5%
CLASSInvestment Fund
1
142.50M SAR
82.6%
+7496.3%
SUBHedge Fund
1
142.50M SAR
100.0%
+7496.3%
CLASSLegacy
3
30.00M SAR
17.4%
TYPECash & Cash Equivalents
2
52.00M SAR
8.2%