Family Office

Consolidated portfolio & reporting

Portfolio

27 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
27
assets in view
Stake NAV
465.71M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
8.44M SAR
from transactions
Capital Gain
+5420.6%
457.28M SAR

Drill-down

3 types
Gain
TYPEReal Estate
23
393.71M SAR
84.5%
+4567.1%
BUCKETInvestment
12
196.91M SAR
50.0%
+2401.8%
BUCKETPrivate
4
156.80M SAR
39.8%
+27652.2%
CLASSPrivate RE - KSA
4
156.80M SAR
100.0%
+27652.2%
BUCKETRelatives
7
40.00M SAR
10.2%
CLASSPrivate RE - Global
4
40.00M SAR
100.0%
SUBLand Plot
1
40.00M SAR
100.0%
SUBApartment
1
0 SAR
0.0%
SUBOffice Building
1
0 SAR
0.0%
SUBVilla
1
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - KSA
3
0 SAR
0.0%
TYPECash & Cash Equivalents
2
52.00M SAR
11.2%
TYPEBusiness
2
20.00M SAR
4.3%
BUCKETInvestment
2
20.00M SAR
100.0%
CLASSLegacy
2
20.00M SAR
100.0%