Portfolio
13 assets · NAV from latest valuations.
Holdings
13
assets in view
Stake NAV
161.91M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
46.00M SAR
from transactions
Capital Gain
+252.0%
115.91M SAR
Gain
›TYPEReal Estate13161.91M SAR100.0%+252.0%
100.0%
›BUCKETInvestment791.91M SAR56.8%+99.8%
56.8%
›CLASSSAPO RE - KSA791.91M SAR100.0%+99.8%
100.0%
›SUBVilla350.00M SAR54.4%+382.4%
54.4%
›SUBOffice Building238.56M SAR42.0%+10.8%
42.0%
›SUBApartment23.35M SAR3.6%+299.6%
3.6%
›BUCKETPrivate370.00M SAR43.2%—
43.2%
›CLASSPrivate RE - KSA370.00M SAR100.0%—
100.0%
›SUBVilla270.00M SAR100.0%—
100.0%
›SUBOffice Building10 SAR0.0%—
0.0%
›BUCKETRelatives30 SAR0.0%—
0.0%
›CLASSPrivate RE - KSA30 SAR0.0%—
0.0%