Portfolio

19 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
19
assets in view
Stake NAV
265.50M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
94.54M SAR
from transactions
Capital Gain
+180.8%
170.96M SAR

Drill-down

2 types
Gain
TYPEReal Estate
15
239.41M SAR
90.2%
+153.2%
BUCKETInvestment
11
239.41M SAR
100.0%
+153.2%
BUCKETRelatives
4
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - KSA
3
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - Global
1
0 SAR
0.0%
SUBApartment
1
0 SAR
0.0%
TYPEBusiness
4
26.09M SAR
9.8%
BUCKETInvestment
4
26.09M SAR
100.0%
CLASSLegacy
2
20.00M SAR
76.7%
CLASSInvestment Fund
2
6.09M SAR
23.3%
SUBPrivate Equity Fund
1
6.09M SAR
100.0%
SUBCo-Investment Fund
1
0 SAR
0.0%