Portfolio

26 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
26
assets in view
Stake NAV
489.30M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
94.54M SAR
from transactions
Capital Gain
+417.6%
394.76M SAR

Drill-down

3 types
Gain
TYPEReal Estate
19
401.21M SAR
82.0%
+324.4%
BUCKETInvestment
11
239.41M SAR
59.7%
+153.2%
BUCKETPrivate
5
161.80M SAR
40.3%
CLASSPrivate RE - KSA
4
156.80M SAR
96.9%
CLASSPrivate RE - Global
1
5.00M SAR
3.1%
SUBApartment
1
5.00M SAR
100.0%
BUCKETRelatives
3
0 SAR
0.0%
TYPECash & Cash Equivalents
2
52.00M SAR
10.6%
TYPEBusiness
5
36.09M SAR
7.4%
BUCKETInvestment
5
36.09M SAR
100.0%
CLASSLegacy
3
30.00M SAR
83.1%
CLASSInvestment Fund
2
6.09M SAR
16.9%
SUBPrivate Equity Fund
1
6.09M SAR
100.0%
SUBCo-Investment Fund
1
0 SAR
0.0%