Portfolio

15 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
15
assets in view
Stake NAV
274.41M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
94.54M SAR
from transactions
Capital Gain
+190.3%
179.88M SAR

Drill-down

2 types
Gain
TYPEReal Estate
12
244.41M SAR
89.1%
+158.5%
BUCKETInvestment
11
239.41M SAR
98.0%
+153.2%
BUCKETPrivate
1
5.00M SAR
2.0%
CLASSPrivate RE - Global
1
5.00M SAR
100.0%
SUBApartment
1
5.00M SAR
100.0%
TYPEBusiness
3
30.00M SAR
10.9%
BUCKETInvestment
3
30.00M SAR
100.0%