Portfolio
5 assets · NAV from latest valuations.
Holdings
5
assets in view
Stake NAV
85.00M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
37.52M SAR
from transactions
Capital Gain
+126.6%
47.48M SAR
Gain
›TYPEReal Estate255.00M SAR64.7%+46.6%
64.7%
›BUCKETInvestment150.00M SAR90.9%+33.3%
90.9%
›CLASSSAPO RE - Global150.00M SAR100.0%+33.3%
100.0%
›SUBLand Plot150.00M SAR100.0%+33.3%
100.0%
›BUCKETPrivate15.00M SAR9.1%—
9.1%
›CLASSPrivate RE - Global15.00M SAR100.0%—
100.0%
›SUBApartment15.00M SAR100.0%—
100.0%
›TYPEBusiness330.00M SAR35.3%—
35.3%
›BUCKETInvestment330.00M SAR100.0%—
100.0%
›CLASSLegacy330.00M SAR100.0%—
100.0%
›SUBIndustrial & Manufacturing330.00M SAR100.0%—
100.0%