Family Office

Consolidated portfolio & reporting

Portfolio

24 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
24
assets in view
Stake NAV
443.21M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
57.02M SAR
from transactions
Capital Gain
+677.3%
386.19M SAR

Drill-down

3 types
Gain
TYPEReal Estate
18
351.21M SAR
79.2%
+515.9%
BUCKETInvestment
10
189.41M SAR
53.9%
+232.2%
BUCKETPrivate
5
161.80M SAR
46.1%
CLASSPrivate RE - KSA
4
156.80M SAR
96.9%
CLASSPrivate RE - Global
1
5.00M SAR
3.1%
SUBApartment
1
5.00M SAR
100.0%
BUCKETRelatives
3
0 SAR
0.0%
TYPECash & Cash Equivalents
2
52.00M SAR
11.7%
TYPEBusiness
4
40.00M SAR
9.0%