Family Office

Consolidated portfolio & reporting

Portfolio

25 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
25
assets in view
Stake NAV
480.50M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
1.68M SAR
from transactions
Capital Gain
+28455.3%
478.82M SAR

Drill-down

3 types
Gain
TYPEReal Estate
20
398.50M SAR
82.9%
+23582.2%
BUCKETInvestment
12
236.70M SAR
59.4%
+21077.5%
BUCKETPrivate
5
161.80M SAR
40.6%
+28537.2%
CLASSPrivate RE - KSA
4
156.80M SAR
96.9%
+27652.2%
CLASSPrivate RE - Global
1
5.00M SAR
3.1%
SUBApartment
1
5.00M SAR
100.0%
BUCKETRelatives
3
0 SAR
0.0%
TYPECash & Cash Equivalents
2
52.00M SAR
10.8%
TYPEBusiness
3
30.00M SAR
6.2%
BUCKETInvestment
3
30.00M SAR
100.0%