Portfolio

16 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
16
assets in view
Stake NAV
236.91M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
63.77M SAR
from transactions
Capital Gain
+271.5%
173.14M SAR

Drill-down

1 type
Gain
TYPEReal Estate
16
236.91M SAR
100.0%
+271.5%
BUCKETInvestment
12
196.91M SAR
83.1%
+208.8%
BUCKETRelatives
4
40.00M SAR
16.9%
CLASSPrivate RE - Global
4
40.00M SAR
100.0%
SUBLand Plot
1
40.00M SAR
100.0%
SUBVilla
1
0 SAR
0.0%
SUBApartment
1
0 SAR
0.0%
SUBOffice Building
1
0 SAR
0.0%