Family Office

Consolidated portfolio & reporting

Portfolio

29 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
29
assets in view
Stake NAV
533.21M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
94.54M SAR
from transactions
Capital Gain
+464.0%
438.68M SAR

Drill-down

3 types
Gain
TYPEReal Estate
23
441.21M SAR
82.7%
+366.7%
BUCKETInvestment
12
239.41M SAR
54.3%
+153.2%
BUCKETPrivate
5
161.80M SAR
36.7%
CLASSPrivate RE - KSA
4
156.80M SAR
96.9%
CLASSPrivate RE - Global
1
5.00M SAR
3.1%
SUBApartment
1
5.00M SAR
100.0%
BUCKETRelatives
6
40.00M SAR
9.1%
CLASSPrivate RE - Global
3
40.00M SAR
100.0%
SUBLand Plot
1
40.00M SAR
100.0%
SUBVilla
1
0 SAR
0.0%
SUBOffice Building
1
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - KSA
3
0 SAR
0.0%
TYPECash & Cash Equivalents
2
52.00M SAR
9.8%
TYPEBusiness
4
40.00M SAR
7.5%