Portfolio

12 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
12
assets in view
Stake NAV
244.30M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
44.27M SAR
from transactions
Capital Gain
+451.8%
200.03M SAR

Drill-down

2 types
Gain
TYPEReal Estate
9
214.30M SAR
87.7%
+384.1%
BUCKETPrivate
4
156.80M SAR
73.2%
CLASSPrivate RE - KSA
4
156.80M SAR
100.0%
BUCKETInvestment
2
57.50M SAR
26.8%
+29.9%
CLASSSAPO RE - Global
2
57.50M SAR
100.0%
+29.9%
SUBLand Plot
1
50.00M SAR
87.0%
+33.3%
SUBApartment
1
7.50M SAR
13.0%
+11.1%
BUCKETRelatives
3
0 SAR
0.0%
TYPEBusiness
3
30.00M SAR
12.3%
BUCKETInvestment
3
30.00M SAR
100.0%