Portfolio

28 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
28
assets in view
Stake NAV
498.00M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
63.77M SAR
from transactions
Capital Gain
+680.9%
434.23M SAR

Drill-down

3 types
Gain
TYPEReal Estate
22
406.00M SAR
81.5%
+536.6%
BUCKETInvestment
13
244.20M SAR
60.1%
+282.9%
BUCKETPrivate
5
161.80M SAR
39.9%
CLASSPrivate RE - KSA
4
156.80M SAR
96.9%
CLASSPrivate RE - Global
1
5.00M SAR
3.1%
SUBApartment
1
5.00M SAR
100.0%
BUCKETRelatives
4
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - KSA
3
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - Global
1
0 SAR
0.0%
SUBApartment
1
0 SAR
0.0%
TYPECash & Cash Equivalents
2
52.00M SAR
10.4%
TYPEBusiness
4
40.00M SAR
8.0%