Portfolio
7 assets · NAV from latest valuations.
Holdings
7
assets in view
Stake NAV
83.59M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
44.27M SAR
from transactions
Capital Gain
+88.8%
39.32M SAR
Gain
›TYPEReal Estate357.50M SAR68.8%+29.9%
68.8%
›BUCKETInvestment357.50M SAR100.0%+29.9%
100.0%
›CLASSSAPO RE - Global357.50M SAR100.0%+29.9%
100.0%
›SUBLand Plot250.00M SAR87.0%+33.3%
87.0%
›SUBApartment17.50M SAR13.0%+11.1%
13.0%
›TYPEBusiness426.09M SAR31.2%—
31.2%
›BUCKETInvestment426.09M SAR100.0%—
100.0%
›CLASSLegacy220.00M SAR76.7%—
76.7%
›SUBIndustrial & Manufacturing220.00M SAR100.0%—
100.0%
›CLASSInvestment Fund26.09M SAR23.3%—
23.3%
›SUBPrivate Equity Fund16.09M SAR100.0%—
100.0%
›SUBCo-Investment Fund10 SAR0.0%—
0.0%