Portfolio
10 assets · NAV from latest valuations.
Holdings
10
assets in view
Stake NAV
86.65M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
20.0K SAR
from transactions
Capital Gain
+433128.5%
86.63M SAR
Gain
›TYPEReal Estate1086.65M SAR100.0%+433128.5%
100.0%
›BUCKETPrivate659.59M SAR68.8%—
68.8%
›CLASSPrivate RE - Global659.59M SAR100.0%—
100.0%
›SUBApartment659.59M SAR100.0%—
100.0%
·London Flat - 46· United Kingdom
—
19.53M SAR
32.8%
—
·Shoreline 8 - 905 (Palm Jumeirah)· United Arab Emirates
—
15.31M SAR
25.7%
—
·Shoreline 8 - 906 (Palm Jumeirah)· United Arab Emirates
—
6.64M SAR
11.1%
—
·London Flat - 25· United Kingdom
—
6.49M SAR
10.9%
—
·London Flat - 26· United Kingdom
—
6.04M SAR
10.1%
—
·London Flat - 15· United Kingdom
—
5.58M SAR
9.4%
—
›BUCKETInvestment327.06M SAR31.2%+135182.5%
31.2%
›CLASSSAPO RE - Global327.06M SAR100.0%+135182.5%
100.0%
›BUCKETRelatives10 SAR0.0%—
0.0%
›CLASSPrivate RE - Global10 SAR0.0%—
0.0%
›SUBApartment10 SAR0.0%—
0.0%