Portfolio
12 assets · NAV from latest valuations.
Holdings
12
assets in view
Stake NAV
126.81M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
51.35M SAR
from transactions
Capital Gain
+146.9%
75.46M SAR
Gain
›TYPEReal Estate996.81M SAR76.3%+88.5%
76.3%
›BUCKETInvestment996.81M SAR100.0%+88.5%
100.0%
›CLASSSAPO RE - Global996.81M SAR100.0%+88.5%
100.0%
›SUBLand Plot250.00M SAR51.6%+33.3%
51.6%
›SUBApartment434.56M SAR35.7%+410.2%
35.7%
›TYPEBusiness330.00M SAR23.7%—
23.7%
›BUCKETInvestment330.00M SAR100.0%—
100.0%
›CLASSLegacy330.00M SAR100.0%—
100.0%
›SUBIndustrial & Manufacturing330.00M SAR100.0%—
100.0%