Family Office

Consolidated portfolio & reporting

Portfolio

9 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
9
assets in view
Stake NAV
115.00M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
37.52M SAR
from transactions
Capital Gain
+206.5%
77.48M SAR

Drill-down

2 types
Gain
TYPEReal Estate
7
95.00M SAR
82.6%
+153.2%
BUCKETInvestment
2
50.00M SAR
52.6%
+33.3%
CLASSSAPO RE - Global
2
50.00M SAR
100.0%
+33.3%
BUCKETRelatives
4
40.00M SAR
42.1%
CLASSPrivate RE - Global
4
40.00M SAR
100.0%
SUBLand Plot
1
40.00M SAR
100.0%
SUBVilla
1
0 SAR
0.0%
SUBApartment
1
0 SAR
0.0%
SUBOffice Building
1
0 SAR
0.0%
BUCKETPrivate
1
5.00M SAR
5.3%
CLASSPrivate RE - Global
1
5.00M SAR
100.0%
SUBApartment
1
5.00M SAR
100.0%
TYPEBusiness
2
20.00M SAR
17.4%
BUCKETInvestment
2
20.00M SAR
100.0%
CLASSLegacy
2
20.00M SAR
100.0%