Portfolio

16 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
16
assets in view
Stake NAV
271.70M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
57.02M SAR
from transactions
Capital Gain
+376.5%
214.68M SAR

Drill-down

2 types
Gain
TYPEReal Estate
13
241.70M SAR
89.0%
+323.9%
BUCKETInvestment
12
236.70M SAR
97.9%
+315.1%
BUCKETPrivate
1
5.00M SAR
2.1%
CLASSPrivate RE - Global
1
5.00M SAR
100.0%
SUBApartment
1
5.00M SAR
100.0%
TYPEBusiness
3
30.00M SAR
11.0%
BUCKETInvestment
3
30.00M SAR
100.0%