Portfolio
10 assets · NAV from latest valuations.
Holdings
10
assets in view
Stake NAV
116.23M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
44.27M SAR
from transactions
Capital Gain
+162.5%
71.95M SAR
Gain
›TYPEReal Estate7100.14M SAR86.2%+126.2%
86.2%
›BUCKETInvestment257.50M SAR57.4%+29.9%
57.4%
›CLASSSAPO RE - Global257.50M SAR100.0%+29.9%
100.0%
›SUBLand Plot150.00M SAR87.0%+33.3%
87.0%
›SUBApartment17.50M SAR13.0%+11.1%
13.0%
›BUCKETPrivate542.64M SAR42.6%—
42.6%
›CLASSPrivate RE - Global542.64M SAR100.0%—
100.0%
›TYPEBusiness316.09M SAR13.8%—
13.8%
›BUCKETInvestment316.09M SAR100.0%—
100.0%
›CLASSLegacy110.00M SAR62.2%—
62.2%
›SUBIndustrial & Manufacturing110.00M SAR100.0%—
100.0%
›CLASSInvestment Fund26.09M SAR37.8%—
37.8%
›SUBPrivate Equity Fund16.09M SAR100.0%—
100.0%
›SUBCo-Investment Fund10 SAR0.0%—
0.0%