Portfolio

28 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
28
assets in view
Stake NAV
506.80M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
101.29M SAR
from transactions
Capital Gain
+400.3%
405.51M SAR

Drill-down

3 types
Gain
TYPEReal Estate
20
408.71M SAR
80.6%
+303.5%
BUCKETInvestment
12
246.91M SAR
60.4%
+143.8%
BUCKETPrivate
5
161.80M SAR
39.6%
CLASSPrivate RE - KSA
4
156.80M SAR
96.9%
CLASSPrivate RE - Global
1
5.00M SAR
3.1%
SUBApartment
1
5.00M SAR
100.0%
BUCKETRelatives
3
0 SAR
0.0%
TYPECash & Cash Equivalents
2
52.00M SAR
10.3%
TYPEBusiness
6
46.09M SAR
9.1%
BUCKETInvestment
6
46.09M SAR
100.0%
CLASSLegacy
4
40.00M SAR
86.8%
CLASSInvestment Fund
2
6.09M SAR
13.2%
SUBPrivate Equity Fund
1
6.09M SAR
100.0%
SUBCo-Investment Fund
1
0 SAR
0.0%