Portfolio

35 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
35
assets in view
Stake NAV
568.14M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
57.02M SAR
from transactions
Capital Gain
+896.4%
511.12M SAR

Drill-down

3 types
Gain
TYPEReal Estate
29
476.14M SAR
83.8%
+735.0%
BUCKETInvestment
13
236.70M SAR
49.7%
+315.1%
BUCKETPrivate
9
199.44M SAR
41.9%
BUCKETRelatives
7
40.00M SAR
8.4%
CLASSPrivate RE - Global
4
40.00M SAR
100.0%
SUBLand Plot
1
40.00M SAR
100.0%
SUBVilla
1
0 SAR
0.0%
SUBApartment
1
0 SAR
0.0%
SUBOffice Building
1
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - KSA
3
0 SAR
0.0%
TYPECash & Cash Equivalents
2
52.00M SAR
9.2%
TYPEBusiness
4
40.00M SAR
7.0%