Portfolio
12 assets · NAV from latest valuations.
Holdings
12
assets in view
Stake NAV
163.55M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
44.60M SAR
from transactions
Capital Gain
+266.7%
118.95M SAR
Gain
›TYPEReal Estate12163.55M SAR100.0%+266.7%
100.0%
›BUCKETInvestment9136.60M SAR83.5%+206.3%
83.5%
›CLASSSAPO RE - Global9136.60M SAR100.0%+206.3%
100.0%
›SUBLand Plot150.00M SAR36.6%+33.3%
36.6%
›SUBShopping Mall247.29M SAR34.6%—
34.6%
›SUBApartment327.06M SAR19.8%+135182.5%
19.8%
›BUCKETPrivate326.95M SAR16.5%—
16.5%
›CLASSPrivate RE - Global326.95M SAR100.0%—
100.0%