Portfolio
8 assets · NAV from latest valuations.
Holdings
8
assets in view
Stake NAV
128.38M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
37.52M SAR
from transactions
Capital Gain
+242.2%
90.86M SAR
Gain
›TYPEReal Estate4102.29M SAR79.7%+172.6%
79.7%
›BUCKETInvestment397.29M SAR95.1%+159.3%
95.1%
›CLASSSAPO RE - Global397.29M SAR100.0%+159.3%
100.0%
›SUBLand Plot150.00M SAR51.4%+33.3%
51.4%
›SUBShopping Mall247.29M SAR48.6%—
48.6%
›BUCKETPrivate15.00M SAR4.9%—
4.9%
›CLASSPrivate RE - Global15.00M SAR100.0%—
100.0%
›SUBApartment15.00M SAR100.0%—
100.0%
›TYPEBusiness426.09M SAR20.3%—
20.3%
›BUCKETInvestment426.09M SAR100.0%—
100.0%
›CLASSLegacy220.00M SAR76.7%—
76.7%
›SUBIndustrial & Manufacturing220.00M SAR100.0%—
100.0%
›CLASSInvestment Fund26.09M SAR23.3%—
23.3%
›SUBPrivate Equity Fund16.09M SAR100.0%—
100.0%
›SUBCo-Investment Fund10 SAR0.0%—
0.0%