Family Office

Consolidated portfolio & reporting

Portfolio

26 assets · NAV from latest valuations.

Holdings
26
assets in view
Stake NAV
480.50M SAR
ownership-adjusted
Cost Basis
57.02M SAR
from transactions
Capital Gain
+742.7%
423.48M SAR

Drill-down

3 types
Gain
TYPEReal Estate
21
398.50M SAR
82.9%
+598.9%
BUCKETInvestment
12
236.70M SAR
59.4%
+315.1%
BUCKETPrivate
5
161.80M SAR
40.6%
CLASSPrivate RE - KSA
4
156.80M SAR
96.9%
CLASSPrivate RE - Global
1
5.00M SAR
3.1%
SUBApartment
1
5.00M SAR
100.0%
BUCKETRelatives
4
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - KSA
3
0 SAR
0.0%
CLASSPrivate RE - Global
1
0 SAR
0.0%
SUBApartment
1
0 SAR
0.0%
TYPECash & Cash Equivalents
2
52.00M SAR
10.8%
TYPEBusiness
3
30.00M SAR
6.2%
BUCKETInvestment
3
30.00M SAR
100.0%